Aktualności

Weekend w Radomskiem

2016.06.13 12:40 , aktualizacja: 2016.06.13 14:57

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

  • zumba w wykonaniu najmłodszych Fot. Joanna Wołczyńska
  • przekazanie zestawów BRD Fot. Joanna Wołczyńska
  • festyn rodzinny w Jedlińsku Fot. Joanna Wołczyńska
  • piknik strażacki w Radomiu Fot. Joanna Wołczyńska
  • zestawy BRD rozdane Fot. Joanna Wołczyńska

Występy taneczne, muzyczne, liczne konkursy i atrakcje dla maluchów – to tylko kilka propozycji, jakie towarzyszyły festynom rodzinnym zorganizowanym w subregionie radomskim.

 

Kilka miejscowości

Imprezy odbyły się m.in. w Przytyku, Jedlińsku, Solcu nad Wisłą czy Radomiu. Były przede wszystkim świetną okazją do zaprezentowania lokalnych młodych talentów. Uzdolnione artystycznie dzieci z radością chwaliły się swoimi umiejętnościami.

 

Zabawa i wsparcie

Podczas X Pikniku Strażackiego w Radomiu zbierano pieniądze na pomoc dla 4-letniej Marysi. Impreza zgromadziła rekordową liczbę uczestników, którzy poprzez wspólną zabawę i udział w konkursach wsparli małą dziewczynkę. Największą radość sprawił koncert Mateusza Mijala oraz Libera.

 

Na każdym z wydarzeń gościł członek zarządu Rafał Rajkowski, który wręczał uczestnikom konkursów zestawy BRD. W Solcu nad Wisłą, takie upominki przekazał dzieciom podczas specjalnej lekcji o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Liczba wyświetleń: 413

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.