Aktualności

Strzeleckie podsumowanie

2016.12.12 15:40 , aktualizacja: 2016.12.13 08:12

Autor: Grzegorz Skolimowski (OR), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska z członkami klubu strzeleckiego - współna fotografia fot. Daniel Pióro

W Sokołowie Podlaskim odbyło się walne zebranie członków KSS „Sokół”. Z pasjonatami strzelectwa sportowego spotkała się wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

 

Pasjonaci

Klub Strzelectwa Sportowego „Sokół” w Sokołowie Podlaskim powstał 23 lata temu. Zrzesza osoby zajmujące się rozwojem i popularyzacją tej niecodziennej aktywności na terenie powiatu. Obecnie liczy 90 członków. Wśród nich są instruktorzy strzelania i sędziowie oraz zawodnicy. Klub prowadzi strzelnicę i współpracuje ze szkolnymi drużynami sportowymi. Organizuje również zawody.

 

Nagrody

Podczas spotkania wręczono odznaki strzeleckie przyznane przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego oraz dyplomy i puchary z ostatnich zawodów strzeleckich, rozgrywanych w kategoriach: pistolet sportowy, karabin pneumatyczny, strzelba praktyczna. Wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska wystąpiła z postulatem zorganizowania zawodów o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Zarząd klubu i zebrani członkowie przyjęli tę sugestię z entuzjazmem.

Liczba wyświetleń: 467

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.