Aktualności

Radomscy sportowcy wyróżnieni

2017.01.23 10:15 , aktualizacja: 2017.01.23 14:51

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

Za nami XXIII Plebiscyt „Echa Dnia”. Uroczysta gala przyciągnęła grono znakomitych osobistości świata sportu. Samorząd Województwa Mazowieckiego reprezentował członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

Wyróżnieni

Do końca nie było wiadomo, kto zajmie najwyższe miejsce w kategoriach Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Supertalentu Ziemi Radomskiej. Ostatecznie w pierwszej kategorii zwyciężyła Alicja Fiodorow, lekkoatletka Startu Radom. Wojciech Kamiński, szkoleniowiec koszykarzy Rosy Radom został laureatem w kategorii Trener. Oboje odebrali nagrody osobiście i byli bardzo szczęśliwi z otrzymanych wyróżnień. Weronikę Falkowską, tenisistkę ziemną z Akademii Tenisowej Masters uznano za Supertalent Ziemi Radomskiej.

 

Kulisy Balu Sportowca

Uroczysta gala odbyła się w Centrum Rekreacyjno-Rozrywkowym „U Grubego” w Wielogórze. Po ogłoszeniu wyników rozpoczął się tradycyjny Bal Sportowca.

  • Laureaci Złotej Piątki – najlepszych trenerów roku 2016 Źródło: www.echodnia.eu
  • Rafał Rajkowski wręcza nagrodę Robertowi Prygielowi, trenerowi drużyny Cerrad Czarni Radom Źródło: www.echodnia.eu
  • Wyróżnieni sportowcy podczas Gali Radomskiego Sportu Źródło: www.echodnia.eu

Liczba wyświetleń: 261

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.