Aktualności

Piłkarskie święto

2017.02.06 12:30 , aktualizacja: 2017.02.06 14:35

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

  • Okolicznościowe medale Fot. ROZPN Radom
  • Odznaczeni członkowie zarządu ROZPN oraz Rafał Rajkowski Fot. Łukasz Wójcik
  • album związku Fot. ROZPN Radom

W sobotę odbył się Bal Piłkarski, który podsumował rok jubileuszowy Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (ROZPN). W uroczystej gali uczestniczył członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

Wydarzenie zainaugurowała msza święta w radomskiej katedrze. Dalsze uroczystości to wspólna zabawa środowiska piłkarskiego ROZPN. Byli nie tylko prezesi i przedstawiciele klubów z regionu radomskiego, ale również parlamentarzyści, samorządowcy, sponsorzy – w sumie około 400 osób. Jubileusz stał się okazją do uhonorowania 40 najbardziej zaangażowanych osób w rozwój piłki nożnej w regionie. Wyróżnieni otrzymali okolicznościowe medale odlane z brązu.

 

Jubileuszowy album

Podczas imprezy zaprezentowano „Albumu 40-lecia Radomskiego OZPN”. Publikacja, w twardej oprawie, ma ponad 300 stron z kolorowymi zdjęciami. Autorami są Jerzy Figas, Jan Panek i Sylwester Szymczak. Album zawiera informacje o klubach, przedstawia statystyki, tabele oraz wiele ciekawostek. Książkę można nabyć w siedzibie ROZPN przy ul. Chrobrego 52, przekazując 60 zł na cele statutowe organizacji. Nakład wydawnictwa to 800 sztuk.

Liczba wyświetleń: 417

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.