Aktualności

Sportowy Radom

2017.04.24 13:30 , aktualizacja: 2017.04.24 14:49

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

  • Walki podczas zawodów Fot. Joanna Wołczyńska
  • Zawodnicy turnieju Fot. Joanna Wołczyńska
  • Członek zarządu Rafał Rajkowski wręcza puchary Fot. Joanna Wołczyńska
  • Nagrodzeni zawodnicy turnieju Fot. Joanna Wołczyńska

Zawody Otwartych Mistrzostw Polski Wschodniej Karate OYAMA to prestiżowa impreza, w której udział biorą czołowe kluby. Wczoraj zmagania odbyły się w Radomiu. Najlepszym sportowcom puchary wręczył członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

O turnieju

W rozgrywkach wystartowało ponad 200 zawodników i zawodniczek. Walki były niezwykle wyrównane, co jest potwierdzeniem ogromnej pracy, jaką zawodnicy wkładają w przygotowania do każdych mistrzostw. Ogromne zaangażowanie i walka idealnie wpisują się w motto Radomskiego Klubu Sportowego OYAMA, które brzmi: „Będziemy ćwiczyć nasze serca i ciała dla osiągnięcia silnego ducha…”. Głównym założeniem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez udział w turnieju oraz wyłowienie zawodników, którzy będą reprezentować Radomski Klub Sportowy na Mistrzostwach Polski i Europy.

 

Impreza wysokiej rangi

Patronat nad zawodami objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski. Prezes RKS „OYAMA” Tomasz Klimaszewski nie krył zadowolenia ze wsparcia wydarzenia przez samorząd Mazowsza. –Jest to ogromna motywacja do zorganizowania Mistrzostw Europy w nowo wybudowanej Radomskiej Hali Sportowej – powiedział.

Liczba wyświetleń: 336

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.