Aktualności

O Puchar Marszałka

2017.05.30 15:15 , aktualizacja: 2017.06.01 14:26

Autor: opr. WKZ, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

 • Naklepsza wśród pań na strzelnicy Magdalena Pawluk z pucharm od wicemarszałek Janiny Ewy Orzełowskiej Wicemarszałek Janina Ewa...
 • Przemarsz pocztów sztandarowych na miejsce uroczystości Prezentacja pocztów...
 • Najlepsi strzelcy z dyplomami Zwycięzcy zawodów (fot....

Zawodnicy uprawiający strzelectwo sportowe walczyli w Sokołowie Podlaskim o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Nagrody zwycięzcom, podczas Powiatowego Dnia Strażaka, wręczyła wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

 

Miłośnicy strzelectwa

Zrzeszeni przy Klubie Strzelectwa Sportowego „Sokół” stanęli w szranki w 4 konkurencjach: pistolet centralnego zapłonu, pistolet sportowy, karabin pneumatyczny oraz strzelba praktyczna. Rywalizowało 114 zawodników na 2 strzelnicach – KSS „SOKÓŁ” i Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach:

 

Pistolet centralnego zapłonu

 1. Magdalena Pawluk

 2. Amir Al-Halabi

 3. Wiesław Skorupka

Pistolet sportowy

 1. Kamil Kowalczyk

 2. Krzysztof Filipiak

 3. Wojciech Kożuchowski

Karabin pneumatyczny

 1. Kamil Kowalczyk

 2. Krzysztof Filipiak

 3. Magdalena Pawluk

Strzelba praktyczna

 1. Krzysztof Filipiak

 2. Amir Al-Halabi

 3. Cezary Lipka

Strażackie święto

W obchodach uczestniczyło 25 pocztów sztandarowych z powiatu sokołowskiego. Poświęcono i oddano do użytku nowy budynek strażnicy OSP Cukrownia. Każdy mógł uczcić to wydarzenie wbiciem pamiątkowego gwoździa i wyrazić wdzięczność wpisem do księgi pamiątkowej. Najbardziej zasłużeni strażacy otrzymali odznaki i wyróżnienia. Po oficjalnych uroczystościach rozpoczął się piknik rodzinny z licznymi atrakcjami. Można było m.in. skosztować strażackiej grochówki, wybrać się na przejażdżkę czołgiem. Dzieci mogły pobawić się na bezpłatnym placu zabaw. Na scenie zaprezentowały się kabaret „Kopydłowo” oraz zespoły muzyczne: Sokołowscy Bardowie, Szara Banda, Prowokacja, Vega i Forum.

Liczba wyświetleń: 763

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.