Aktualności

Czarnolas ma nową drogę

2017.06.27 08:50 , aktualizacja: 2017.06.27 10:30

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

fragment drogi Czarnolas–Garbatka Droga Czarnolas–Garbatka...

Bezpiecznie, wygodnie i bardziej komfortowo można podróżować na trasie Garbatka–Czarnolas. Otwarto właśnie zmodernizowaną drogę powiatową nr 1742W.

 

Wsparcie unijne

Inwestycję współfinansowano ze środków unijnych, poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji na energię odnawialną i oszczędzanie energii” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Przebudowano odcinek o długości 4000 m, wykonano pobocza z kruszywa oraz inne niezbędne prace. Całkowity kosz zadania wyniósł około 1 mln zł, z czego dofinansowanie z PROW – ponad 630 tys. zł.

 

Słowa uznania

Dla okolicznych mieszkańców przebudowa drogi jest bardzo istotna. Zadowolenia nie krył również członek zarządu Rafał Rajkowski, który podziękował wójtowi gminy Policzna Tomaszowi Adamcowi za zaangażowanie i wkład w zmienianie gminy.

Liczba wyświetleń: 423

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.