Aktualności

„Pro Masovia” dla Ciepielowa

2017.09.25 08:30 , aktualizacja: 2017.09.26 09:22

Autor: Joanna Wołczyńska, (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • PSP w Ciepielowie Widok placówki z lotu...
  • Przemówienie członka...
  • Rafał Rajkowski podzękował wójtowi Arturowi Szewczykowi za zaangażowanie Członek zarządu Rafał...
  • Zestawy przekazano w ramach kampanii „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Dariusz Piątek wręcza...
  • Występ uczniów szkoły Uroczystość otwarcia...

W piątek odbyła się uroczystość otwarcia i poświęcenia inwestycji zrealizowanych w ciągu ostatnich 20 miesięcy na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie. Członek zarządu Rafał Rajkowski pogratulował władzom gminy udanych projektów.

 

Przytulnie i nowocześnie

Termomodernizacja budynku dydaktycznego, budowa nowej sali gimnastycznej oraz zagospodarowanie terenu szkoły wraz z budową zespołu boisk wielofunkcyjnych to inwestycje, które w ciągu ostatnich 2 lat realizowane były w gminie Ciepielów. Wójt gminy Artur Szewczyk nie krył radości i wdzięczności za pomoc w ukończeniu prac:

Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla mieszkańców gminy. Nowoczesna szkoła, sala gimnastyczna to obiekty, które powinny być dostępne dla każdego ucznia. Cieszę się, cała społeczność może korzystać z tej pięknej placówki

– powiedział.

 

Wyróżnieni

Piątkowa uroczystość była okazją do przyznania odznaczeń najbardziej zasłużonym, którzy przyczynili się do powstania placówki. Członek zarządu Rafał Rajkowski wraz z radnym sejmiku Zbigniewem Gołąbkiem wręczyli Medal Pamiątkowy „Pro Masovia” wójtowi Arturowi Szewczykowi, podkreślając całokształt jego pracy i zaangażowania na rzecz gminy.

Pragnę złożyć na ręce pana wójta ten wyjątkowy medal, dziękując w ten sposób za niesamowity wkład na rzecz rozwoju całej gminy. Pańska aktywność i chęć działania jest widoczna w każdej dziedzinie

 – powiedział członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

Pamiątkowy medal otrzymała również sama placówka, a dyplomami uznania wyróżniono nauczycieli oraz pracowników szkoły. Dyrektor WORD-u w Radomiu Dariusz Piątek wręczył najmłodszym uczniom zestawy odblaskowe, promując w ten sposób kampanię „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.

Liczba wyświetleń: 226

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.