Aktualności

Nagrody Echa Dnia przyznane

2017.09.25 08:40 , aktualizacja: 2017.09.26 09:22

Autor: Joanna Wołczyńska, (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • Uroczystość odbyła się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu Liderzy Regionu 2017
  • Rafał Rajkowski pogratulował nagrodzonym sukcesu Członek zarządu Rafał...
  • Nagrodę wręcza Rafał Rajkowski Wręczenie wyróżnień

Już po raz jedenasty redakcja radomskiego „Echa Dnia” nagrodziła firmy i instytucje tytułem Lidera Regionu. Podczas uroczystej gali wręczono wyróżnienia dużym, znanym przedsiębiorstwom, a także mniejszym podmiotom gospodarczym, które osiągnęły bardzo dobre wyniki na rynku.

 

Wiele odznaczeń

Wręczenie nagród miało miejsce w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. Jak przyznaje redakcja „Echa Dnia”, ideą ustanowienia nagrody była chęć uhonorowania twórców sukcesów gospodarczych w różnych dziedzinach działalności rynkowej. Warto pokazywać nie tylko autorów wielkich sukcesów gospodarczych liczonych milionowymi zyskami, czy przychodami, ale też tych, którzy zdecydowali się być pionierami w niszy rynkowej i konsekwentnie przecierają szlaki dla innych.

W tym roku laury przyznano w kategoriach: ambasador regionu, budownictwo, motoryzacja, usługi, zdrowie, edukacja i kultura, handel hurtowy, inwestycje, usługi gastronomiczno-hotelarskie, wyroby cukiernicze. Nagrody w tych kategoriach wręczył członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

Samorządy wyróżnione

Nagrodę Lidera Regionu przyznano także 11 samorządom wyróżniającym się w pozyskiwaniu środków unijnych, działaniach ekologicznych, inwestycjach i innych obszarach mających wpływ na życie mieszkańców.

Liczba wyświetleń: 164

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.