Aktualności

Zespołowe działanie

2017.10.23 15:15 , aktualizacja: 2017.10.30 15:30
Autor: oprac. WKZ, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska
grafika przedstawiająca budynki szpitala Mazowiecki Szpital...
medal Zasłużony dla Mazowsza wręcza zarządowi spółki Mazowiecki Szpital Bródnowski wicemarszałek Wiesław Raboszuk Szpital wyróżniono Medalem...
wspólne zdjęcie pracowników szpitala wyróżnionych dyplomami uznania z przedstawicielami zarządu województwa Wyróżnieni dyplomami...

Nowoczesne zaplecze diagnostyczne, wysoko wykfalifikowana kadra, innowacyjne metody leczenia, pionierskie zabiegi i operacje oraz wiele sukcesów w walce o ludzkie życie i zdrowie. Mowa o Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Ten wieloprofilowy, wysokospecjalistyczny ośrodek, który należy do najważniejszych placówek ochrony zdrowia w zarówno w regionie, jak i w całej Polsce obchodzi 36 lat istnienia.

 

Placówka dynamicznie się rozwija, wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom chorych i ich bliskich, wciąż rozbudowuje swoją strukturę i modernizuje oddziały, podnosi jakość oferowanych świadczeń, inwestuje w nowoczesną aparaturę, a także realizuje ważne programy zdrowotne. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji i staraniom pracowników placówka może się poszczycić prestiżowymi certyfikatami, nagrodami i wyróżnieniami.

 

Na jubileuszowym spotkaniu w Forcie Sokolnickiego, z udziałem m.in. przedstawicieli samorządu województwa – wicemarszałka Wiesława Raboszuka i członek zarządu Elżbiety Lanc, pracowników jednostki, a także przedstawicieli instytucji centralnych oraz izb medycznych, podsumowano dotychczasową działalność placówki.

 

– Na ręce zarządu szpitala składam wyrazy uznania i głębokiego szacunku wszystkim, którzy tworzyli historię placówki oraz budują jej dzisiejszy kształt i wizerunek. Z satysfakcją i uznaniem obserwuję działalność szpitala, jego prężny rozwój i ustawicznie podnoszoną jakość świadczonych usług medycznych. Troska o dobro pacjenta jest tu najważniejszym dobrem i wyznacznikiem pracy, za co serdecznie dziękuję

– podkreśliła członek zarządu Elżbieta Lanc.

 

Docenieni

Przedstawiciele Samorządu Województwa Mazowieckiego wręczyli, na ręce prezes zarządu spółki Teresy Bogiel, przyznany szpitalowi Medal „Zasłużony dla Mazowsza”. Dyplomami uznania, przyznanymi przez marszałka województwa mazowieckiego za nienaganną i rzetelną pracę na rzecz szpitala uhonorowano ponad 80 osób. Dwudziestu pracowników otrzymało wyróżnienia ministra zdrowia – odznaki honorowe.

Uczestnicy spotkania wysłuchali wykładu prof. Mirosława Jarosza z obszaru badań nad wpływem codziennych zwyczajów żywieniowych jako profilaktyki przeciwko chorobom onkologicznym. Podsumowaniem jubileuszu był krótki koncert muzyki klasycznej.

Liczba wyświetleń: 283

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.