Aktualności

Zapach choinki

2017.12.21 13:15 , aktualizacja: 2017.12.21 14:18

Autor: Wydział Komunikacji Zewnętrznej; Biuro Prasowe, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

  • choinka ze świątecznymi ozdobami źródło: pixabay
  • Dom Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach, spotkanie przedświateczne Wicemarszałek Janina Ewa...
  • Opłatkiem dzielą się członek zarzau Rafał Rajkowski i starosta szydłowiecki Włodzimierz Górlicki Członek zarządu województwa...
  • Przedszkolaki w czapkach świętego Mikołaja prezentują swoje talenty Przedszkolaki w świątecznym...
  • Harcerze przekazują uczestnikom spotkania Światło Pokoju Harcerze przekazują Światło...

Jest taki czas w roku, na który czekamy i za którym tęsknimy wszyscy. Czas, gdy nasze domy są prawdziwą przystanią ciepła i szczęścia, pachną choinką i piernikiem, rozbrzmiewają radosnym śmiechem dorosłych i dzieci oraz staropolskimi kolędami. Ten czas to Boże Narodzenie.

 

Tradycją stały się przedświąteczne spotkania członków Zarządu Województwa Mazowieckiego z mieszkańcami regionu, lokalnymi władzami oraz przedstawicielami mazowieckich instytucji i organizacji. W subregionach nie tylko podsumowano mijający rok, rozmawiano także o planach na przyszłość. Był też czas wspólnego składania życzeń, kolędowania i dzielenia się opłatkiem.

 

Zanim zasiądziemy do wigilijnego stołu, posłuchajmy świątecznego przesłania na święta i Nowy Rok Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, wicemarszałków – Janiny Ewy Orzełowskiej i Wiesława Raboszuka oraz członków zarządu – Elżbiety Lanc i Rafała Rajkowskiego.

 

 

 

 

Liczba wyświetleń: 618

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.