Aktualności

Nosisz odblask – jesteś widoczny

2018.01.11 14:05 , aktualizacja: 2018.01.12 10:04

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Elementy odblaskowe, jakie...
Rafał Rajkowski testuje miernik trzeźwości Alkomat przetestował...
przy stole siedzi grupa osób zaangażowana w kampanię Współpraca w ramach...

Członek zarządu województwa mazowieckiego Rafał Rajkowski oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu Dariusz Piątek podziękowali uczestnikom spotkania za wspólnie przeprowadzone w 2017 r. działania w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, zwłaszcza wśród najmłodszych użytkowników dróg. 

 

– Cieszę się, że nasze spotkania w szkołach poświęcone promocji bezpieczeństwa odnoszą wymierny skutek. Udało się sprawić, że noszenie odblasków stało się obowiązkowe, głównie o zmroku, w miejscach mało oświetlonych. Chciałbym, aby lekcja o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dotarła do każdego ucznia województwa mazowieckiego – podkreślił członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

Podziękowanie za współpracę

Alkomaty Promiler Iblow trafiły do komend policji w Radomiu, Grójcu, Lipsku i Zwoleniu. Zakup mierników trzeźwości zakupiono ze środków będących w dyspozycji wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego. Policjantom wręczyli je członek zarządu Rafał Rajkowski i dyrektor radomskiego WORD Dariusz Piątek.

 

Liczba wyświetleń: 255

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.