Aktualności

Mazowsze na targach China Homelife Poland 2018

2018.06.07 12:35 , aktualizacja: 2018.06.07 15:10

Autor: Mariusz Rukat (KM), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

  • na zdjeciu widać czerwone jablka z mazowieckich sadów Dorodne jabłka z...
  • stoją w rzedzie reprezentacji urzędu marszałkowskiego i zespołu Mazowsze, na tle stoiska Mazowsza Mazowieckie stoisko targowe...
  • mistrz carvingu i jego dzieła oglądają goście stoiska Mazowsza Pokaz carvingu budził...
  • otwarcie targów, przecięcie wstęgi przez organizatorów i gości Otwarcie targów w Centrum...

Trwa VII edycja targów China Homelife Show i China Machinex w Nadarzynie. To największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej skupiające wystawców i dystrybutorów towarów chińskich. Gospodarzem imprezy jest Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Mazowsze również prezentuje swój potencjał.

 

Na targach China Homelife Show w tym roku prezentuje się ponad 1600 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż, jak elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki. Forum China Machinex skupi się na sektorze przemysłowym – wystawcy oferują swoje najlepsze produkty z obszaru elektryczności, nowej energii, maszyn, sprzętu i narzędzi.

 

Mazowiecki akcent

Podobnie jak w latach ubiegłych, targi objęte są patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, przy aktywnym udziale samorządu województwa w programie wydarzenia, również w wymiarze merytorycznym – Kongresie Gospodarczym Europy Centralnej i Wschodniej. Stanowisko Mazowsza, promujące walory kulturowe, turystyczne i gospodarcze województwa, cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Na stoisku zorganizowano również pokaz carvingu – tajskiej sztuki tworzenia rzeźb z warzyw i owoców. Akcent kulturowy regionu podkreśla obecność artystów Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego.

 

Liczba wyświetleń: 367

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.