Aktualności

Konkurs Opiekun Stypendysty Roku 2018/2019

2019.05.27 12:05 , aktualizacja: 2019.06.10 10:51

Autor: Opr. na podst. zebr. mat., Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Dwoje młodych uczniów, dziewczyna i chłopak, siedzą z otwartymi książkami w rękach, plecami do siebie, na trawie. Natalia Matlęga i Karol...

Ruszają nabory w aktualnej edycji Konkursu Opiekun Stypendysty Roku 2018/2019, w ramach projektów „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.

Szczegóły dotyczące naboru dostępne w zakładce: Komunikaty.

 

Stypendia oferowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego to nie tylko szansa na pieniądze i świetna motywacja do doskonalenia się. To także prestiż i uznanie. Warto skorzystać.

Obszernie o tym, jaki patent na wspieranie uzdolnionej młodzieży ma samorząd Mazowsza piszemy w najnowszym, majowym wydaniu naszego pisma „Mazowsze serce Polski”, w artykule Licencja na wychowanie.

 

 

 

 

 

 

 

Liczba wyświetleń: 487

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.