Aktualności

Noc Nadbużańska w Małkini Górnej

2019.06.24 13:50 , aktualizacja: 2019.06.24 13:59

Autor: Agnieszka Pazio (OR), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

na scenie stoją trzy osoby, para prowadzących Noc Nadbużańską i członek zarządu Elżbieta Lanc O ważnym społecznym...

Po raz 20 mieszkańcy Małkini Górnej (powiat ostrowski) świętowali Noc Nadbużańską. W otwarciu plenerowej imprezy na łęgach nadbużańskich udział wzięła członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc. 

 

– Takie przedsięwzięcia społeczno-kulturalne są bardzo istotne dla mieszkańców regionu – nie tylko integrują społeczeństwo, ale rozwijają kulturowo nasze wspólne Mazowsze – zaznaczyła członek zarządu Elżbieta Lanc.

 

Podczas spotkania nie zabrakło koncertów, konkursów, słonecznej pogody i dobrych humorów. O muzyczną oprawę małkińskiego święta zadbał m.in. Gminny Chór Dziecięcy, zespół IGNU, a gwiazdą wieczoru była Natalia Szroeder. Ważnym punktem wydarzenia było przyznanie przez wójta gminy Małkinia Górna ,,Małkińskich Serc Wolontariatu’’. Nagroda  jest wyróżnieniem i uhonorowaniem osób aktywnie działających na rzecz potrzebujących.

 

Organizatorami wydarzenia był Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Liczba wyświetleń: 277

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.