Aktualności

Sprzęt strażacki dla OSP z Niszczyc, Gozdowa, Dziembakowa i Strzemeszna

2019.07.22 09:10 , aktualizacja: 2019.07.22 10:08

Autor: Opr. na podst. zebr. mat., Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

  • W uroczystości przekazania...
  • Uroczyste przekazanie...
  • OSP Niszczyce otrzymały...
  • Pamiątkowe foto na...

W Niszczycach (gmina Bielsk pow. płocki) w siedzibie OSP odbyło się 19 lipca przekazanie oczekiwanego sprzętu strażackiego dla 4 jednostek: OSP Gozdowo i OSP Dziembakowo z powiatu sierpeckiego oraz OSP Niszczyce i OSP Strzemeszno z powiatu płockiego.

 

Wsparcie zostało sfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, w odpowiedzi na zgłoszone zapotrzebowanie. W uroczystości przekazania potrzebnego do skutecznego niesienia pomocy sprzętu uczestniczył marszałek Adam Struzik.

 

– Wiem, że przekazany sprzęt strażacki był waszym jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej bardzo potrzebny. To z pewnością ułatwi niesienie pomocy mieszkańcom – podkreślił marszałek Adam Struzik.

 

OSP Niszczyce otrzymały pilarkę i agregat prądotwórczy, OSP Dziembakowo – pilarkę i motopompę. Jednostki OSP Gozdowo i OSP Strzemeszno odebrały motopompy.

Liczba wyświetleń: 394

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.