Aktualności

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu z nagrodą VIP Biznesu „Promotor Kultury 2019”

2019.10.25 12:45 , aktualizacja: 2019.10.28 10:08

Autor: Opr. na podst. zebr. mat., Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

  • Podczas gali wyróżnienie z...
  • Statuetka VIP Biznesu w...
  • Pamiątkowe zdjęcie...

Sukces jednostki organizacyjnej Samorządu Województwa Mazowieckiego. Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu zostało uhonorowane statuetką VIP Biznesu w kategorii działalność kulturalna „Promotor Kultury 2019”, podczas uroczystej dorocznej Gali „Magazynu VIP.

 

Sierpeckie Muzeum Wsi Mazowieckiej zostało docenione za konsekwentne utrwalanie i przekazywanie kolejnym pokoleniom świadectwa tożsamości mieszkańców Mazowsza poprzez działalność naukowo-badawczą, edukacyjną i promocyjną; za podążanie za rosnącymi potrzebami i oczekiwaniami zwiedzających w sferze uczestnictwa w kulturze; umiejętność łączenia działalności kulturalnej z biznesową, a także profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Podczas gali wyróżnienie z rąk redaktora naczelnego Mariusza Gryżewskiego odebrała zastępca dyrektora instytucji Bogusława Trojanowska.

 

Gala „Magazynu VIP” stanowi okazję do spotkania biznesu ze światem kultury i sztuki. Podczas uroczystości statuetkami VIP wyróżniane są rodzime firmy i osobowości, które w swojej dziedzinie osiągnęły sukces rynkowy, marketingowy i medialny, od przemysłu, przez usługi i ochronę zdrowia, po osiągnięcia w sferze sztuki. Stałą kategorią jest VIP Biznesu, w której statuetki są przyznawane tym przedsiębiorcom/menadżerom/firmom, które osiągnęły najwyższy poziom w zakresie zarządzania, organizacji pracy a także gospodarowania budżetem. Nagrody stanowią swoisty certyfikat niezawodności, wysokiej jakości oferowanych usług i produktów oraz innowacyjności.

 

W tegorocznej edycji wydarzenia, wśród wyróżnionych obok Muzeum Wsi Mazowieckiej znalazły się między innymi takie osobowości artystyczne jak Krzysztof Penderecki, Mieczysław Szcześniak, Grażyna Brodzińska, Marek Kościkiewicz, jak również społecznicy i działacze samorządowi: Klinika Budzik Fundacji A KOGO? Ewy Błaszczyk i prof. Jerzy Stępień, jeden z twórców samorządu terytorialnego w Polsce.

 

Więcej informacji o działalności Muzeum Wsi Mazowieckiej na stronie.

Liczba wyświetleń: 203

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.