Aktualności

Samorząd Mazowsza z nagrodą na TT Warsaw 2019

2019.11.22 11:35 , aktualizacja: 2019.11.22 11:54

Autor: opr.Agnieszka Stabińska, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

statuetka Grand Prix 27. Targów Turystycznych TT Warsaw Grand Prix 27. Targów...

Samorząd Województwa Mazowieckiego zdobył Grand Prix 27. Targów Turystycznych TT Warsaw 2019. To kolejny sukces w prezentowaniu potencjału regionu!

 

Samorząd Mazowsza zdobył też, po raz kolejny, wyróżnienie w konkursie Dziennikarzy i MT Targi Polska na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe w ramach „Homo Turisticus”.

 

– Cieszymy się, że nasze działania w promowaniu potencjału regionu są dostrzegane i nagradzane. Staramy się czerpać z dziedzictwa regionalnego i nowoczesnych form jego eksponowania, przekształcając walory w unikalną ofertę turystyczną – podkreśla zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w urzędzie marszałkowskim Izabela Stelmańska.

 

TT Warsaw to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najbardziej znanych i cenionych imprez branżowych. Od wielu lat stanowi największą platformę promocji ofert turystycznych z całego świata. Daje szansę na wymianę doświadczeń oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy, polskimi touroperatorami, agentami czy zarządzającymi bazą noclegową.

 

W tym roku w targach bierze udział 500 wystawców z 50 krajów z 5 kontynentów, a wśród nich niemal 150 touroperatorów. Imprezie towarzyszą spotkania branżowe: konferencje, warsztaty, seminaria, prezentacje krajów. Zwiedzający mogą zapoznać się nie tylko z propozycjami polskich miast i regionów, poznać ich tradycję i kulturę, ale również z ofertą zagranicznych wystawców.

Liczba wyświetleń: 262

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.