Aktualności

Nowa scena MTM zaprasza

2020.01.17 10:50 , aktualizacja: 2020.01.17 14:30

Autor: Mazowiecki Teatr Muzyczny, Wprowadzenie: Dorota Mądral

  • Grupa artystów w strojach scenicznych podczas występu na scenie. W tle orkiestra teatru W Mazowieckim Teatrze...
  • Dwóch mężczyzn w kostiumach podczas występu artystycznego W programie spektaklu nie...
  • Balet teatru w strojach scenicznych wykonuje układ choreograficzny na scenie MTM świętuje jubileusz...
  • Wiesław Ochman podczas występu na scenie Gościem wieczoru był...

Widowiskiem „Zakochani w operetce" Mazowiecki Teatr Muzyczny zainaugurował działalność sceny teatralnej w swojej nowej siedzibie przy ul. Jagiellońskiej 26 (Kino Praha). Teatr jednocześnie świętuje swoje XV-lecie.

 

Spektakl wyreżyserował i poprowadził Łukasz Lech, a wystąpiło w nim czworo solistów: Aleksandra Orłowska, Anna Lasota, Jakub Oczkowski, Jakub Milewski, a także artyści Operetki w Budapeszcie: Barbara Bódi i János Kádár Szabolcs oraz Orkiestra i Balet Mazowieckiego Teatru Muzycznego. Gościem specjalnym wieczoru był Wiesław Ochman. W programie pojawiło się wiele utworów z klasyki operetki. Widowisko będzie można obejrzeć również 8 i 9 lutego. Gwiazdą koncertów będzie Grażyna Brodzińska, pierwsza dama polskiej operetki.

 

„Zakochani w operetce” to pierwsza tegoroczna premiera MTM. Już 26 stycznia „Awantura w mollDurze” – spektakl familijny dla rodzin z dziećmi w wieku 6–13 lat.

 

MTM jest instytucją kultury Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Liczba wyświetleń: 430

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.