Aktualności

Złoty kłos dla marszałka

2020.01.20 14:20 , aktualizacja: 2020.01.22 13:14

Autor: oprac. WKZ, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

  • Siedmioro ludzi - m.in. marszałek - stoi obok siebie na scenie. Za jest logo gali Podczas Płońskiej Gali...
  • Marszałek stoi przy mównicy, dlonie opiera na pulipice. Takie wydarzenia jak to...
  • Wójt gminy wręcza statuetkę złotego kłosa marszałkowi. Obaj stoją bokiem do kamery i patrzą na siebie Marszałek Adam Struzik...

Marszałek Adam Struzik został uhonorowany statuetką Złotego Kłosa. Wręczył ją wójt gminy Płońsk Aleksander Jarosławski, który w ten sposób docenił wkład marszałka w rozwój gminy. Podczas tego samego wydarzenia burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wręczył osobom zasłużonym w pracy na rzecz lokalnej społeczności „Płońskie wieże”.

 

 – Takie wydarzenia jak to umacniają pozytywny wizerunek Płońska jako miasta nowoczesnego, kojarzonego z pełnymi pasji i zaangażowania ludźmi. Pragnę podziękować za wspaniałą, obywatelską postawę i budowanie silnej samorządności. Jestem wdzięczny również za wkład w dynamiczny rozwój województwa mazowieckiego i umacnianie poczucia przynależności do wyjątkowej, regionalnej wspólnoty i tradycji – mówił marszałek Adam Struzik, który otrzymał statuetkę za szczególne zasługi dla gminy Płońsk. – Z radością obserwuję, że gminy w naszym regionie wykorzystują swój potencjał, stawiają na innowacyjne rozwiązania i pobudzanie aktywności obywatelskiej lokalnych społeczności. Zorganizowanie dzisiejszego wydarzenia świadczy o tym, że wśród mieszkańców ziemi płońskiej nie brakuje pełnych pasji i zaangażowania osób, które troszczą się o wspólne dobro i przyszłość swoich miejscowości – dodał marszałek Struzik.

Złote kłosy przyznano też w kategorii gospodarka i ekologia, społecznik roku oraz człowiek z pasją.

 

Płońskie Wieże

Statuetki wręczył burmistrz miasta Płońska za pokonywanie barier, szukanie nowatorskich rozwiązań i pracę na rzecz lokalnej społeczności. Przyznano je w kategoriach: ekologia i gospodarka, społecznik roku, sport oraz człowiek z pasją. Lista laureatów jest umieszczona na stronie internetowej miasta Płońska.

Liczba wyświetleń: 201

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.