Aktualności

Sportowe podsumowanie roku w Dębem Wielkim

2020.02.03 15:30 , aktualizacja: 2020.02.04 14:28

Autor: Rafał Bobrowski (OR), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

  • Zbiorowe zdjęcie pamiątkowe - kilkudziesięciu uczestników gali sportowej stoi na scenie w kilku rzędach. To już kolejna edycja...
  • Koloro młodych sportowców prezentuje na scenie pokaz sztuk walki. Podczas gali widzowie mogli...
  • Członek zarządu województwa Janina Ewa Orzełowska stoi mówiąc do mikrofonu Członek zarządu województwa...
  • Dzieci ze studia Love Dance wraz z trenerem - na scenie podczas pokazu tańca nowoczesnego. Duże zainteresowanie...
  • Członek zarządu województwa Janina Ewa Orzełowska wraz z doma innymi gośćmi gali sportu siedzi przy okragłym stole. Wśród zaproszonych gościu...

Podczas uroczystej Dębskiej Gali Sportu 2020 2 lutego br. nagrodzono najlepszych sportowców minionego roku z tego regionu. W programie wydarzenia znalazły się także pokazy sportowe i taneczne. Samorząd Województwa Mazowieckiego reprezentowała członek zarządu Janina Ewa Orzełowska.

 

Na sportowo i tanecznie

 

W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim (pow. miński) odbyła się doroczna gala, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia najlepszym sportowcom z terenu gminy. Nominacje można było zgłaszać w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I-IV (najlepsza drużyna i najlepszy sportowiec) oraz szkoły podstawowe klasy VII-VIII i oddziały gimnazjalne. Pod uwagę wzięto rekomendację dyrektora szkoły, a także opinię nauczyciela wychowania fizycznego potwierdzającą wyniki sportowe – szkolne, lokalne i krajowe.

Podczas gali uczniowie zaprezentowali widowiskowe pokazy sportowe. Lokalna akademia sztuk walki przygotowała pokaz Taekwondo oraz trików sztuk walki. Nie zabrakło też występów tanecznych w wykonaniu studia Love Dance.

 

– Systematyczny trening to lekcja samodyscypliny i nauka zasad zdrowej konkurencji. Cieszę się, że mazowiecka młodzież jest zachęcana do aktywności fizycznej i ma olbrzymie sukcesy na tym polu. Każdym swoim startem dostarczacie nam – kibicom – wielu chwil radości, wzruszeń i prawdziwej dumy. Dziękuję wszystkim młodym sportowcom za wysiłek włożony w treningi oraz reprezentowanie lokalnych wspólnot. Wiem, że dajecie z siebie wszystko. Gratuluję sukcesów i życzę kolejnych udanych startów! – podkreśliła członek zarządu Janina Ewa Orzełowska.

Liczba wyświetleń: 310

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.