Aktualności

OSP Glina doposażona

2020.02.17 08:15 , aktualizacja: 2020.02.17 15:25

Autor: Agnieszka Pazio (OR), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

W rzędzie stoją przodem do obiektywu członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc i pięciu strażaków z OSP Glina. Pamiątkowe zdjęcie...
Na wąskim prostokątnym leży pięć nowych białych hełmów strażackich i pięć par gumowych butów strażackich żółto-czarnych. Samorząd Mazowsza na...

Jednostka OSP Glina (gmina Małkinia Górna, powiat ostrowski) dzięki dofinansowaniu ze środków samorządu Mazowsza zakupiła wyposażenie robocze.

 

Ze strażakami spotkała się członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc.

 

– Cieszę się, że ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego możliwy jest zakup również tych najbardziej potrzebnych elementów wyposażenia. Dziękuję Wam za codzienną pełną poświęcenia pracę – zwróciła się do strażaków członek zarządu Elżbieta Lanc.

 

Samorząd Mazowsza na dofinansowanie OSP Glina przekazał ponad 5,8 tys. zł. Pozwoliło to zakup zestawu gumowych butów oraz hełmów strażackich typu B z latarką nahełmową i osłoną karku.

Liczba wyświetleń: 178

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.