Aktualności

Stan epidemii w Polsce. Kontakt z urzędem marszałkowskim - telefonicznie, mailowo i za pośrednictwem epuap

2020.03.26 16:30 , aktualizacja: 2020.04.01 19:29

Autor: Oprac. WKZ, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

  • Grafika informująca o utrudnieniach w kontakcie z urzedem marszałkowskim. Na drugiej połowie grafiki widać dłoń, która trzyma telefon komórkowy. Widoczny jest też garnitur, który sugeruje, że dłoń ta naelży do mężczyzny (infogr. UMWM).
  • Zdjęcie przyklejonej na szybie informacji, mówiącej o utrudnieniach w kontakcie z urzędem i sugerującej inne rozwiązania (telefon, mail, epuap)lejonej na szybie (fot. UMWM).
  • Zdjęcie z oddali głównej siedziby urzędu marszałkowskiego. Przed budynkiem widać puste skrzyżowanie ulic (fot. UMWM).

W obliczu narastającej liczby chorych, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa ograniczono formy kontaktu z urzędem marszałkowskim. Od 20 marca 2020 r. do odwołania w całej Polsce obowiązuje stan epidemii. Rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii wydał 20 marca br. Minister Zdrowia (Dz.U. 2020 r. Poz. 491).

 

Z uwagi na obowiązujący w całej Polsce stan epidemii oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, kontakt z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego jest możliwy tylko drogą telefoniczną, mailową oraz poprzez epuap. W sytuacjach niecierpiących zwłoki dostępny jest także punkt podawczy. Jest on zlokalizowany w głównej siedzibie urzędu przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie. Podobne punkty podawcze działają również we wszystkich delegaturach urzędu.

 

Wszelkie niezbędne namiary i dane kontaktowe dostępne są w zakładce KONTAKT.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Liczba wyświetleń: 1330

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.