Aktualności

Zmiana harmonogramu Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

2020.03.26 11:40 , aktualizacja: 2020.04.09 06:46

Autor: Anna Obłoza (OR), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Kolorowy plakat zapraszający do przygotowywania projektów do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Zostań w domu i przygotuj...

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o aktualizacji harmonogramu tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza BOM. Projekty do BOM można zgłaszać aż do 30 czerwca br.

 

 To odpowiedź na płynące od mieszkańców sygnały i prośby. Chcemy dać Mazowszanom czas na przygotowanie dobrych projektów, ale też i może przede wszystkim na bezpieczne zebranie poparcia dla swoich przedsięwzięć. Wszyscy musimy w tej niełatwej sytuacji zachowywać się odpowiedzialnie podkreśla Marta Milewska, rzeczniczka prasowa urzędu marszałkowskiego.

 

Zgodnie z uchwałą nr 416/119/20 Zarządu Województwa Mazowieckiego z 24 marca br. na składanie projektów i zbieranie podpisów poparcia mamy czas do 30 czerwca br.

Zgłoszone projekty zostaną następnie poddane ocenie formalnej i merytorycznej.

Lista przedsięwzięć wybranych do realizacji zostanie ogłoszona do 16 października br.

 

Wybór projektów BOM 2020, które zostaną zrealizowane w roku 2021, odbędzie się w powszechnym wojewódzkim głosowaniu od 26 października do 16 listopada br. O tym, które projekty zostaną zrealizowane, dowiemy się najpóźniej 30 listopada br.

 

Wszystkie bieżące informacje związane z BOM są publikowane na stronie Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

 

Pliki do pobrania

Rozmiar: 310 kB, Liczba pobrań: 166, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 432

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.