Aktualności

Ruszyła czwarta edycja konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury. Przypominamy zwycięzców edycji 2019 r.

2020.05.13 16:30 , aktualizacja: 2020.06.05 12:27

Autor: Radosław Lubiak (MIK), Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

  • Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji konkursu: od lewej stoi Waldemar Dolecki trzymający w rękach statuetkę laureata, obok nagrodzone wyróżnieniami Małgorzata Sobiesiak (siedzi) i Eliza Bujalska (stoi). W 2019 roku laureatem...
  • Przemawia laureat Nagrody Innowacyjnego Menedżera Kultury 2019 - Waldemar Dolecki stoi na scenie ze statuetką laureata w lewej ręce, trzyma mikrofon w prawej ręce. Laureat Nagrody...
  • Na scenie stoi i raduje się kilkudziesięciu uczestników gali finałowej konkursu w 2019 r. Pamiątkowe zdjęcie...

 

Do 15 czerwca potrwa nabór zgłoszeń w tegorocznej edycji konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury o Indywidualną Nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego, przyznawaną menedżerom instytucji kultury i organizacji pozarządowych za innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze. Organizatorem konkursu jest Mazowiecki Instytut Kultury.

 

Celem konkursu jest rozpowszechnienie inspirujących nowości w zarządzaniu w kulturze, a także promocja laureatów, którzy te nowoczesne koncepcje na Mazowszu realizują.

 

W tym roku konkurs organizujemy w zupełnie nowych warunkach i dotąd nieznanej rzeczywistości, ale nie zmienia się to, że ci których nagradzamy, to menedżerowie, którzy nie boją się wyzwań. W szybko zmieniającym się świecie i wciąż nowych okolicznościach są w stanie dostosować działalność swojej instytucji do potrzeb publiczności i społeczności, wykorzystując zasoby swoich instytucji, dostępną technologię, odpowiadając na wyzwania i problemy współczesnego świata w swoich lokalnych społecznościach. Jeśli jesteś jednym z nich lub znasz kogoś takiego – ten konkurs jest dla Ciebie! – mówi Natalia Roicka, koordynatorka konkursu z ramienia Mazowieckiego Instytutu Kultury.

 

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające na terenie województwa mazowieckiego, a także samorządy lokalne i dwudziestoosobowe grupy mieszkańców miejscowości, w której działa kandydat; kandydaci mogą również zgłaszać swój udział osobiście.

 

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy i inne informacje są dostępne na stronie Mazowieckiego Obserwatorium.

W 2019 roku zwycięzcą konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury został Waldemar Dolecki. Wyróżnienia otrzymały Małgorzata Sobiesiak i Eliza Bujalska. Więcej o laureatach poprzednich edycji konkursu - na tej stronie.


 

 

Liczba wyświetleń: 423

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.