Aktualności

Jak załatwić sprawę w urzędzie marszałkowskim?

2020.05.28 15:05 , aktualizacja: 2020.10.15 10:22

Autor: , Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Widok z ulicy na główną siedzibę urzędu przy ulicy Jagiellońskiej 26 Od 25 maja urząd wprowadził...

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, od 25 maja br. wprowadziliśmy nowe zasady kontaktu z urzędem.

 

Szanowni Państwo, w związku z utrzymującą się epidemią, w trosce o Państwa zdrowie, bezpieczeństwo, ale także mając na uwadze Państwa komfort, proponujemy trzy formy kontaktu z urzędem. Nadal, jeśli to możliwe, zachęcamy do unikania wizyt w siedzibie urzędu i skorzystania z obsługi telefonicznej, mejlowej lub za pośrednictwem systemu e-puap. W sytuacjach niecierpiących zwłoki udostępniamy dla Państwa drugi punkt podawczy na terenie Warszawy. Jeśli jednak sprawa wymaga bezpośredniej rozmowy, możliwa jest wizyta w urzędzie – wówczas prosimy o wcześniejsze umówienie się i zachowanie wszelkich środków ostrożności.

 

Kontakt z urzędem

Wszystkie sprawy nadal można załatwiać:

 • telefonicznie – za pośrednictwem Infolinii Urzędu pod numerem (+48) 22 5979-100 lub dzwoniąc na jeden z numerów kontaktowych poszczególnych departamentów/ kancelarii/ delegatur
 • elektronicznie – pisząc na adres Urzędu: lub bezpośrednio na adres email departamentu/ kancelarii/ delegatury  (dane kontaktowe Urzędu: https://www.mazovia.pl/kontakt/dane-kontaktowe/
 • pocztą tradycyjną
 • poprzez punkty podawcze – czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–15:00:
  • ul. Jagiellońska 26
  • ul. Skoczylasa 4

Wizyta w urzędzie

W sprawach wymagających bezpośredniego kontaktu będą Państwo:

 • przyjmowani po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu spotkania  z właściwym pracownikiem urzędu
 • przyjmowani pojedynczo
 • zobowiązani do dezynfekcji rąk, zakrycia ust i nosa oraz do zachowania wymaganego odstępu od innych osób

 

Zasady obsługi interesantów obowiązują do odwołania. Prosimy o Państwa zachowanie środków ostrożności i zrozumienie dla zaistniałej sytuacji.

 

Artykuły powiązane

Wizyta w urzędzie – zasady bezpieczeństwa

06-10-2020
Urząd przyjmuje interesantów wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu spotkania w dniach pracy Urzędu w godzinach od 9:00 do 15:00.
więcej

Liczba wyświetleń: 1061

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.