Aktualności

Nowa droga w Sierpcu

2020.06.18 13:20 , aktualizacja: 2020.06.18 13:43

Autor: oprac. WKZ, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

  • Marszałek oraz zastępca burmistrza stoją i trzymają przed sobą wielki symboliczny czek z wypisaną kwotą dotacji. Po ich obu stronach stoją jeszcze dwaj inni mężczyźni. Wszyscy pozują do zdjęcia Już wkrótce w Sierpcu...
  • Marszałek, stojąc, pochyla się nad wielkim czekiem rozłozonym na stole. Podpisuje go swoim imieniem i nazwiskiem Przewidywany całkowity...
  • Marszałek i zastępca burmistrza siedzą obok siebie przy stole i podpisują dokumenty Umowę w tej sprawie...

Już wkrótce w Sierpcu przebudowana zostanie ul. Stefanii Sempołowskiej. Umowę w tej sprawie podpisali marszałek Adam Struzik oraz Piotr Przemysław Nowakowski zastępca burmistrza Sierpca.

 

– Dobra infrastruktura drogowa jest podstawą rozwoju każdej miejscowości. Niestety, modernizacje dróg są kosztownymi inwestycjami, dlatego samorządy potrzebują wsparcia w ich realizacji. Cieszę się, że Sierpc skorzystał z naszego programu wsparcia, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród samorządów lokalnych. Na pewno zaprocentuje to poprawą jakości życia mieszkańców – mówił marszałek Adam Struzik.

Ulica Stefanii Sempołowskiej w Sierpcu będzie przebudowana dzięki wsparciu samorządu województwa mazowieckiego w ramach funduszu ochrony gruntów rolnych i leśnych. Przewidywany całkowity koszt inwestycji wynosi blisko 313,5 tys. zł, a dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego to 115 tys. zł.

Liczba wyświetleń: 379

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.