Aktualności

#CzekamyNaWas tam, gdzie dojedziesz koleją!

2020.08.05 15:15 , aktualizacja: 2020.08.06 12:18

Autor: Jolanta Maliszewska, Koleje Mazowieckie, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

nowoczeny pociąg typu Flirt należący do Kolei Mazowieckich w barwach żółto-zielono-białych stoi na stacji Nowoczesnymi pociągami...

Wakacje to czas wypoczynku, relaksu i przygód. Podróżujemy, poszukując nowych wrażeń lub odpoczynku. Odkrywamy nowe miejsca, nawiązujemy nowe znajomości, odwiedzamy przyjaciół lub ulubione zakątki. W większości przypadków w tym celu potrzebujemy skorzystać z jednego z wielu środków transportu. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi kolej.

 

Liczne udogodnienia, także dla rodzin z dziećmi oraz osób z ograniczoną możliwością poruszania się, coraz krótsze czasy przejazdu oraz atrakcyjna oferta biletowa i wielokanałowy system sprzedaży biletów to atuty, dzięki którym podróżowanie pociągami staje się przyjemnością.

 

Dokąd warto pojechać i co zobaczyć?

O tym, że Polska jest pełna interesujących miejsc, oferujących nie tylko wypoczynek, ale i wiele atrakcji turystycznych, nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jednak znaleźć te znajdujące się w pobliżu linii kolejowych, do których z łatwością można się dostać, wysiadając na najbliższej stacji czy przystanku? Z pomocą przychodzą Koleje Mazowieckie. Przewoźnik – w ramach akcji #CzekamyNaWas – proponuje szereg atrakcji turystycznych, wskazując stacje i przystanki, na których należy wysiąść, aby możliwie najszybciej do nich dotrzeć.

 

Projekt łączy regionalnych pasażerskich przewoźników kolejowych realizujących usługi na obszarze województw: mazowieckiego, łódzkiego, małopolskiego, wielkopolskiego i kujawsko–pomorskiego. Po Wspólnym Bilecie Samorządowym, jest kolejnym krokiem w stronę zacieśnienia współpracy pomiędzy przewoźnikami. Zakłada wspólne działania poprawiające jakość pasażerskich przewozów kolejowych w obrębie województw. Kampania będzie trwała do końca 2020 r.

 

Liczba wyświetleń: 190

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.