Aktualności

Sobótkowe ognisko senioralne na powitanie lata

2021.06.29 09:15 , aktualizacja: 2021.06.29 12:06

Autor: Rafał Bobrowski (OR), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Z uczestnikami ogniska...
Spotkanie uświetnił występ...

Seniorzy z powiatu garwolińskiego powitali właśnie lato. Udanej zabawie na Ścieżce Ekologicznej w Hucie Garwolińskiej towarzyszyło ognisko i wspólne śpiewanie. Z uczestnikami spotkała się członek zarządu województwa mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska.

 

Kluby Seniora z Garwolina i Woli Rębkowskiej zorganizowały ognisko biesiadne z okazji powitania lata. „Sobótkowe ognisko senioralne” było doskonałą okazją do integracji, wspólnych rozmów i zabaw w rytmie szlagierów. Spotkanie uświetnił zespół „Chwilo Trwaj” wykonujący fraszki Sztaundyngera.

Spotkanie z Państwem to ogromna radość. Dziękuję lokalnym klubom seniora za piękną pracę na rzecz promocji Mazowsza i integracji mieszkańców – podkreślała członek zarządu Janina Ewa Orzełowska. – Mamy tyle lat, na ile się czujemy. Państwa aktywność, pomysłowość i chęć działania są niezwykle inspirujące.

W spotkaniu z seniorami udział wzięła także burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

Liczba wyświetleń: 100

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.