Aktualności

Bilet Turysty na letnie wycieczki

2021.06.29 15:15 , aktualizacja: 2021.06.29 15:39
Autor: Donata Nowakowska (KM), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka
Wnętrze wagonu kolejowego Bilet Turysty to specjalna,...

Rozpoczynają się wakacje, czas wypoczynku i letnich wyjazdów. Z tej okazji Koleje Mazowieckie przygotowały ofertę specjalną – Bilet Turysty.

 

Co daje Bilet Turysty?

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Szulborze Wielkie, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Dodatkowo z Biletem Turysty otrzymujemy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury. Przypominamy także, że w pociągach Kolei Mazowieckich można bezpłatnie przewieźć psa i rower.

Jak kupić?

Bilet Turysty można już kupić w kasach biletowych i biletomatach za 67 zł. Z oferty można korzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 r. Szczegółowe zasady są dostępne także pod numerem call center 22 364 44 44.

Propozycje mazowieckich wycieczek

Liczba wyświetleń: 256

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.