Zaproszenia

Zaproszenie - Ponad 1,3 mln zł na przebudowę ulicy Słowackiego w Pionkach

2020.08.06 14:10

Autor: , Wprowadzenie: Karolina Ołdakowska

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podpisanie umowy na przebudowę ulicy Słowackiego w Pionkach. Wartość inwestycji to ponad 2,1 mln zł, z czego 1,3 mln zł wyniesie dofinansowanie z budżetu województwa. Jutro umowy w tej sprawie podpisze wicemarszałek Rafał Rajkowski.

 

Inwestycja obejmuje przebudowę ulicy Słowackiego w Pionkach od skrzyżowania (ul. Zakładowa) do drogi powiatowej (ul. Żeromskiego). W ramach przebudowy powstaną wydzielone i bezpieczne ciągi piesze i rowerowe. Ponadto utworzone zostaną skrzyżowania z wyniesioną powierzchnią, których celem jest ograniczenie prędkości pojazdów. Samorząd Mazowsza na ten cel przeznaczy 1,3 mln zł.

 

Serdecznie zapraszamy

 

na

 

 uroczyste podpisanie umów

7 lipca (piątek) 2020 r., o godz. 10:00

 

do

 

Urzędu Miasta Pionki,

Aleja Jana Pawła II 15.

 

 

Inwestycje otrzymały dofinansowanie w ramach realizowanego przez samorząd Mazowsza „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”.

 

Ze względu na epidemię, bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

 

Marta Milewska,
Rzecznik Prasowy,
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974,
e-mail: rzecznik@mazovia.pl

Pliki do pobrania

Rozmiar: 28 kB, Liczba pobrań: 51

Liczba wyświetleń: 29

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.