Zaproszenia

Zaproszenie - Otwarcie Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu

2020.08.11 13:00

Autor: , Wprowadzenie: Michalecki Mikołaj

Wsparcie przedsiębiorców, aktywizacja zawodowa mieszkańców oraz organizacja szkoleń – to najważniejsze założenia przasnyskiego Centrum Aktywizacji Biznesu (CAB). W realizacji inwestycji pomogły środki z UE. Decyzją zarządu województwa mazowieckiego projekt otrzymał 6,1 mln zł wsparcia w ramach RPO WM 2014-2020. Całkowity koszt inwestycji to ponad 9,8 mln zł.

 

Dzięki dofinansowaniu położony w centrum miasta budynek należący do starostwa został wyremontowany, częściowo rozbudowany i przekształcony na CAB. Będą tu m.in. prowadzone działania podnoszące kwalifikacje, które umożliwią prowadzenie własnej działalności, bądź znalezienie nowej pracy zarówno osobom długotrwale bezrobotnym, młodym jak i osobom powyżej 50. roku życia. W ramach swojej działalności centrum będzie m.in. wspierało reorientację zawodową dla osób wychodzących z sektora rolnego, czyli naukę nowego zawodu i kursy prowadzenia działalności gospodarczej. Oprócz tego na pomoc CAB będą mogli liczyć przedsiębiorcy i inwestorzy, którzy chcą tworzyć swoje firmy w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej.

 

Serdecznie zapraszamy

na

 

uroczyste otwarcie Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu,

 

12 sierpnia (środa) 2020 r., godz. 13:00

 

do

 

sali konferencyjnej CAB, ul. św. Stanisława Kostki 5

 

W spotkaniu wezmą udział m.in.:

 

Adam Struzik – marszałek województwa mazowieckiego

Krzysztof Bieńkowski – starosta przasnyski

 

Z uwagi na epidemię, prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

 

 

Marta Milewska
Rzeczniczka Prasowa
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974
e-mail: rzecznik@mazovia.pl

Pliki do pobrania

Rozmiar: 32 kB, Liczba pobrań: 52

Liczba wyświetleń: 39

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.