Zaproszenia

Zaproszenie - #Mazowszepomaga 660 tys. zł z budżetu Mazowsza na rozbudowę bazy sportowej w powiatach nowodworskim, legionowskim i wołomińśkim

2020.08.17 11:20

Autor: , Wprowadzenie: Karolina Ołdakowska

Modernizacja boiska ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim, rozbudowa skateparku na Stadionie Miejskim w Legionowie czy budowa boiska do gry w piłkę nożną w Starym Kraszewie to inwestycje, które jeszcze w tym roku zostaną zrealizowane przy wsparciu samorządu Mazowsza. Na realizację Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020 władze województwa przeznaczyły 10 mln zł. W sumie zostanie zrealizowanych 115 projektów, w tym 7  w powiatach nowodworskim, legionowskim i wołomińskim. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik i członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc.

 

 

Serdecznie zapraszamy

 

na

 

podpisanie umów na rozbudowę bazy sportowej

 

18 sierpnia (wtorek) 2020 r., o godz. 9.30

 

do

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie,

ul. Jagiellońska 26, sala konferencyjna na III piętrze.

 

 

Ze względu na epidemię koronawirusa, bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

 

 

Biuro Prasowe
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974
e-mail: rzecznik@mazovia.pl

Pliki do pobrania

Rozmiar: 29 kB, Liczba pobrań: 49

Liczba wyświetleń: 33

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.