Zaproszenia

Zaproszenie - Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie ostrołęckim oraz podpisanie umowy na doposażenie strażaków

2020.09.30 08:15

Autor: , Wprowadzenie: Karolina Ołdakowska

Samorząd Mazowsza na remonty i konserwacje mazowieckich zabytków w tym roku przeznaczył blisko 7,5 mln zł. Wsparcie otrzymają aż 93 mazowieckie zabytki, z czego 14 z subregionu ostrołęckiego. Wsparcie trafia również do mazowieckich jednostek OSP.

 

Jutro Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego i Mirosław Augustyniak, radny województwa mazowieckiego wręczą beneficjentom certyfikaty „Cenny Zabytek Mazowsza”. Podpisana zostanie także umowa na dofinansowanie zakupu samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Mroczki-Rębiszewo (pow. makowski).

 

Serdecznie zapraszamy

1 października (czwartek) 2020 r.

 

  • o godz. 11:00 do Parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce, ul. Szwedzka 2
    na uroczyste wręczenie certyfikatów „Cenny Zabytek Mazowsza”
  • o godz. 12.00 do Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Ostrołęce, ul. Piłsudskiego 38 na podpisanie umowy na dofinansowanie zakupu samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Mroczki-Rębiszewo.

 

 

 

Ze względu na epidemię koronawirusa, bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

 

Marta Milewska,
Rzecznik Prasowy,
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974,
e-mail: rzecznik@mazovia.pl

Pliki do pobrania

Rozmiar: 35 kB, Liczba pobrań: 51

Liczba wyświetleń: 56

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.