Zaproszenia

Zaproszenie - Otwarcie mostu na rzece Orzyc w gminie Chorzele

2020.10.15 12:55

Autor: , Wprowadzenie: Karolina Ołdakowska

Nowy most na rzece Orzyc w miejscowości Brzeski Kołaki w powiecie przasnyskim już gotowy. Inwestycja była możliwa dzięki dofinansowaniu z UE w ramach RPO WM. Jutro w uroczystym otwarciu inwestycji udział weźmie marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

 

Wybudowany most o długości 60 metrów na rzece Orzyc jest częścią budowy układu drogowego Przasnyskiej Strefy Gospodarczej Chorzele. Jak twierdzi marszałek Adam Struzik realizacja projektu jest niezwykle ważna dla tego regionu. – Otwarcie tej inwestycji to duże ułatwienie dla kierowców podróżujących pomiędzy stolicą a Mazurami. Wyprowadzenie ruchu z centrum miasta, to także likwidacja tworzących się dotychczas korków, a przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Chorzel – podsumowuje marszałek. Wartość całego projektu „Budowa układu drogowo - infrastrukturalnego terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej Chorzele. Połączenie z kolejową siecią TEN-T” to 39,5 mln zł, z czego 23,4 mln zł stanowiło dofinansowanie z UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

 

Serdecznie zapraszamy

 

na

 

uroczyste otwarcie nowego mostu na rzece Orzyc,

 

16 października 2020 r. (piątek), godz. 14:00

 

most na odcinku drogi powiatowej nr 3234W Chorzele-Brzeski Kołaki.

 

 

 

Ze względu na epidemię koronawirusa, bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

 

 

 

Marta Milewska
Rzeczniczka Prasowa
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974
e-mail rzecznik@mazovia.pl

Pliki do pobrania

Rozmiar: 1296 kB, Liczba pobrań: 61

Liczba wyświetleń: 43

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.