Zaproszenia

Zaproszenie - Marszałek z wizytą w powiecie żuromińskim

2021.02.18 09:40

Autor: , Wprowadzenie: Karolina Ołdakowska

Sprzęt dla OSP Kuczbork, modernizacja sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej, sprzęt komputerowy do nauki zdalnej dla Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie czy zwiększenie kwalifikacji uczniów i nauczycieli w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych w Żurominie to inwestycje w powiecie żuromińskim, których realizacja była możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza. Jutro marszałek Adam Struzik weźmie udział w spotkaniach dotyczących projektów zrealizowanych dzięki wsparciu samorządu województwa.

 

Serdecznie zapraszamy

 

19 lutego (piątek) 2021 r. godz. 13.00

Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych, ul. Lidzbarska 27 w Żurominie

 spotkanie dotyczące projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”

 

Podniesienie kwalifikacji i poszerzenie umiejętności 9 tys. uczniów i ponad 1 tys. nauczycieli kształcenia zawodowego oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu to najważniejsze efekty projektu samorządu Mazowsza. W jego ramach uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Żurominie otrzymali liczne narzędzia mechaniczne i elektroniczne, w tym profesjonalny Tester Diagnostyczny Pojazdów MEGA MACS 77. Ponadto w placówce zostaną przeprowadzone szkolenia dla uczniów i nauczycieli.

 

19 lutego (piątek) 2021 r. godz. 13:45

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej, ul. Wyzwolenia 51 w Żurominie

spotkanie podsumowujące przekazanie sprzętu do nauki zdalnej

 

W ramach projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie zostało doposażone w 8 zestawów komputerowych, 13 laptopów, 12 tabletów, 13 drukarek, urządzenie wielofunkcyjne, projektor multimedialny, monitor interaktywny oraz oprogramowanie. Całkowita wartość projektu wynosi 35 mln zł, z czego 28 mln zł stanowi wsparcie z UE.

 

19 lutego (piątek) 2021 r. godz. 14.30

OSP Kuczbork-Osada, ul. Adama Mickiewicza 8 w Kuczborku

przekazanie sprzętu dla OSP

 

Samorząd Mazowsza w ramach doposażania mazowieckich OSP zakupił dla OSP Kuczbork-Osada 5 kompletów ubrań specjalnych oraz kamerę termowizyjną. Wartość sprzętu to ponad 20 tys. zł.

 

19 lutego (piątek) 2021 r. godz. 15.30

Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich, ul. 1 Maja 8C w Zielonej

otwarcie zmodernizowanej sali gimnastycznej

 

Dzięki wsparciu z budżetu Mazowsza w wysokości 90 tys. zł zmodernizowana została sala gimnastyczna w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.

 

Ze względu na epidemię koronawirusa, bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

 

Marta Milewska
Rzeczniczka Prasowa
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego,
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974
e-mail: rzecznik@mazovia.pl

Pliki do pobrania

Rozmiar: 32 kB, Liczba pobrań: 39

Liczba wyświetleń: 28

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.