Zaproszenia

Zaproszenie - 49 projektów w powiecie wyszkowskim ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.06.09 14:05

Autor: , Wprowadzenie: Anna Groszyk-Książak

Urządzenie skweru w Niegowie, remont strażnic OSP Brańszczyk i OSP Słopsk, zakup nowego lekkiego specjalnego samochodu ratownictwa technicznego z funkcją gaśniczą dla OSP Somianka, termomodernizacja budynku OSP Udrzyn, remont i wyposażenie budynku komunalnego w Knurowcu, zagospodarowanie placów zabaw w Skorkach oraz przy szkole w Woli Mystkowskiej – to tylko kilka z 49 przedsięwzięć w powiecie wyszkowskim, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu województwa. Wysokość dotacji z budżetu Mazowsza wynosi ponad 1,1 mln zł. Dodatkowo gmina Rząśnik otrzyma unijne wsparcie w wysokości blisko 439 tys. zł w ramach PROW 2014-2020 na rozbudowę stacji uzdatniania wody w Starym Lubielu.

 

W piątek umowy w tej sprawie podpiszą: członkinie zarządu województwa mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska i Elżbieta Lanc oraz beneficjenci. W spotkaniu weźmie również udział radny województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak.

 

miejsce:           Urząd Miasta w Wyszkowie, Aleja Róż 2, sala konferencyjna nr 8B (parter)

 

czas:                11 czerwca (piątek), godz. 9.00

 

 

Ze względu na epidemię bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

 

 

 

 

Marta Milewska
Rzecznik Prasowy
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego,
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974,
e-mail: rzecznik@mazovia.pl

Pliki do pobrania

Rozmiar: 29 kB, Liczba pobrań: 10

Liczba wyświetleń: 22

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.