Zaproszenia

Zaproszenie - 2,2 mln zł z budżetu Mazowsza Na rozbudowę i przebudowę Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle

2020.06.24 08:30

Rozbudowa i przebudowa Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle to inwestycja, która będzie realizowana dzięki wsparciu samorządu Mazowsza. Wartość inwestycji to ponad 3,6 zł mln zł, z czego blisko 2,2 mln zł wyniesie dofinansowanie z budżetu województwa. W ramach inwestycji, blisko pięćdziesięcioletni budynek Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle zostanie gruntownie odnowiony. Powstanie m.in.: profesjonalna scena, sala widowiskowa, kino letnie, galeria oraz pracownie artystyczne i garderoby.

więcej o: 2,2 mln zł z budżetu Mazowsza Na rozbudowę i przebudowę Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle

Zaproszenie - Szkoła Drzewna w Garbatce-Letnisko będzie mieć nową siedzibę

2020.06.23 16:25 , aktualizacja: 2020.06.24 08:34

Uczniowie Zespołu Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku będą uczyć się nowym budynku. Właśnie ruszają prace projektowe. Wartość całej inwestycji szacuje się na ok. 60 mln zł.

więcej o: Szkoła Drzewna w Garbatce-Letnisko będzie mieć nową siedzibę

Zaproszenie - Konferencja online o przyszłości Lotniska Modlin i rozwoju północno – zachodniego Mazowsza

2020.06.23 14:55 , aktualizacja: 2020.06.23 15:07

Dynamiczny rozwój międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin ma kluczowe znaczenie dla gospodarki całego województwa mazowieckiego. Celem spotkania będzie przedstawienie uwarunkowań, możliwości inwestycyjnych i prowadzenia działalności gospodarczej wokół lotniska. Zostaną również poruszone kwestie możliwości poprawy skomunikowania Portu Lotniczego.

więcej o: Zaproszenie - Konferencja online o przyszłości Lotniska Modlin i rozwoju północno – zachodniego Mazowsza

Zaproszenie - Briefing prasowy. Podpisanie umów na remonty strażnic, drogi i aktywizację sołectw

2020.06.23 11:30

Na remonty mazowieckich strażnic samorząd Mazowsza przeznaczył 3 mln zł. Do 36 jednostek OSP z subregionu radomskiego trafi ponad 679 tys. zł. Dzięki środkom z budżetu województwa mazowieckiego zostaną także wybudowane lub zmodernizowane drogi dojazdowe do gruntów rolnych. Do gmin w subregionie radomskim trafi 7,8 mln zł na 74 inwestycje. Z kolei w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”, 342 sołectwa z subregionu radomskiego otrzymają blisko 2,1 mln zł na realizację projektów służących lokalnej społeczności.

więcej o: Briefing prasowy. Podpisanie umów na remonty strażnic, drogi i aktywizację sołectw

Zaproszenie - Ostatni tydzień składania wniosków do budzetu obywatelskiego

2020.06.19 09:30

Tylko do końca czerwca można składać propozycje projektów do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. W puli jest 25 mln zł.

więcej o: Ostatni tydzień składania wniosków do budzetu obywatelskiego

Zaproszenie - 8 mln zł od samorządu województwa na rozbudowę szpitala i bulwary w Nowym Dworze Mazowieckim

2020.06.18 13:20

Budowa bulwarów i rozbudowa Nowodworskiego Centrum Medycznego to inwestycje, które będą realizowane dzięki wsparciu samorządu Mazowsza. Wartość obu inwestycji to prawie 26 mln zł, z czego blisko 8 mln zł wyniesie dofinansowanie z budżetu województwa. Jutro umowy z beneficjentami podpiszą marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz wicemarszałek Wiesław Raboszuk.

więcej o: 8 mln zł od samorządu województwa na rozbudowę szpitala i bulwary w Nowym Dworze Mazowieckim

Zaproszenie - 14 mln zł na drogi w powiatach ciechanowskim i żuromińskim oraz gminach Sońsk, Siemiątkowo i Glinojeck

2020.06.17 13:20

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podpisanie siedmiu umów dotyczących budowy i przebudowy dróg w subregionie ciechanowskim. Wartość wszystkich inwestycji to ponad 27 mln zł, z czego 14 mln zł wyniesie dofinansowanie z budżetu województwa. Jutro umowy z beneficjentami podpiszą marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz wicemarszałek Wiesław Raboszuk.

więcej o: 14 mln zł na drogi w powiatach ciechanowskim i żuromińskim oraz gminach Sońsk, Siemiątkowo i Glinojeck

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.