Komunikaty

VII edycja Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2013

2013.12.27 13:35 , aktualizacja: 2014.01.08 09:23

Autor: Krzysztof Zaniewski, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Konkurs zaplanowany został z myślą o jak najszerszym gronie producentów żywności z terenu województwa mazowieckiego. Zapraszamy do udziału nie tylko firmy komercyjne, ale także podmioty i organizacje zajmujące się wytwarzaniem żywności na mniejszą skalę – koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, gospodarstwa ekologiczne, osoby fizyczne, które mogą udokumentować swoją działalność posiadanymi certyfikatami, dyplomami, zaświadczeniami lub innymi dokumentami (np. potwierdzającymi prezentację produktu na targach, wystawach, imprezach lokalnych i regionalnych). Zgłoszony produkt powinien być powtarzalny, by można go było promować przy różnych okazjach.

 

Założeniem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie producentów wyróżniających się wysoką jakością produkcji, kultywowaniem i popularyzowaniem mazowieckiej tradycji kulinarnej, a także oryginalnością w podejściu do tematu żywności i przetwórstwa oraz promocji mazowieckiej żywności.

 

Zgłoszenia należy składać wyłącznie drogą pocztową na załączonym formularzu, w terminie do 28 lutego 2014 r. Zgłoszenia prosimy kierować na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

ul. Skoczylasa 4

03-469 Warszawa

 

W przypadku pytań informacji udzielą pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich telefonicznie: 22 59 79 116 lub 22 59 79 146 bądź drogą elektroniczną: . lub .

Pliki do pobrania

Rozmiar: 111 kB, Liczba pobrań: 571, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 46 kB, Liczba pobrań: 529, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 800

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.