Komunikaty

Komunikat w sprawie realizacji "Mazowieckiego Kontraktu Samorządowego – komponent Ochrona Zdrowia"

2005.11.17 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

Departament Zdrowia i Polityki Społecznej uprzejmie informuje, że Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie akceptacji projektów do realizacji w ramach Mazowieckiego Kontraktu Samorządowego – komponent Ochrona zdrowia.

Pomocą finansową objęte zostanie 20 zakładów opieki zdrowotnej. Całkowita wartość projektów realizowanych w 2005 r. wynosi 21.790.061,55 zł. Dofinansowanie z budżetu województwa stanowić będzie kwotę 16.823.000 zł tj. 77,2 %.

Pomocą finansową zostają objęte zadania jednostek samorządu terytorialnego, które złożyły wnioski do Kontraktu Wojewódzkiego dla Województwa Mazowieckiego na lata 2005 – 2006 dla działania VI.4 „Realizacja inwestycji w zakresie stacjonarnej opieki zdrowotnej”.
Zgodnie z założeniami Mazowieckiego Kontraktu Samorządowego – komponent Ochrona Zdrowia - pomoc finansowa stanowić będzie do 90% wartości przedsięwzięcia, nie więcej jednak niż 1.000.000 zł dla jednego zakładu opieki zdrowotnej.

Ze środków budżetu województwa dofinansowane zostanie nie więcej niż jedno zadanie realizowane przez dany zakład opieki zdrowotnej.

Liczba wyświetleń: 986

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.