Komunikaty

Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza - Komunikat Nr 1

2005.12.30 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

Dnia 19.12.2005 Sejmik Województwa Mazowieckiego przyjął uchwałę nr 233/05 w sprawie uchwalenia „Samorządowego Programu Rozwoju Mazowsza z komponentami ...”

Komponent A - Mazowiecki Program Wsparcia Rozwoju Powiatowej Infrastruktury Drogowej;

Komponent B - Mazowiecki Program Modernizacji Placówek Oświatowych na Terenach Wiejskich;

Komponent C - Mazowiecki Program Wyrównywania Rozwoju Obszarów Wiejskich;

Na realizację tego programu zostały w Budżecie Województwa Mazowieckiego na 2006 rok zaplanowane środki w kwocie 100 mln zł. Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza jest kontynuacją idei wcześniej prowadzonych programów realizowanych przez Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich. Szczegółowe zasady przyznawania pomocy finansowej po uchwaleniu przez Zarząd Województwa zostaną przedstawione w styczniu 2006 roku na stronie internetowej.

Artykuły powiązane

Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza

20-01-2006
W dniu 19 grudnia 2005 roku Sejmik Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 233/05 uchwalił Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza z komponentami: Mazowiecki Program Wsparcia Powiatowej Infrastruktury Drogowej, Mazowiecki Program Modernizacji Placówek Oświatowych na Terenach Wiejskich,...
więcej o: Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza

Liczba wyświetleń: 3984

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.