Komunikaty

Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza - Komunikat nr 5

2006.03.23 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

Komunikat w sprawie realizacji Samorządowego Programu Rozwoju Mazowsza komponent D – „Wieloletni Program Rozwoju Infrastruktury Sportowej”.

Sejmik Województwa Mazowieckiego uchwałą Nr 35/06 z dnia 13 marca 2006 r. włączył do „Samorządowego Programu Rozwoju Mazowsza” dodatkowy komponent D –„Wieloletni Program Rozwoju Infrastruktury Sportowej”.

W wykonaniu uchwały Sejmiku - Zarząd Województwa Mazowieckiego w dniu 21 marca 2006 r. zatwierdził zasady udzielania dotacji celowej z budżetu Województwa i wzory wniosków komponentu D.

W związku z powyższym Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich ogłasza nabór wniosków o dotacje w roku 2006 w ramach w/w komponentu. W komponencie D wyodrębniono działanie pilotażowe – budowa dwóch sztucznych lodowisk w dwóch gminach miejsko-wiejskich (Kozienice, Piaseczno). Działanie pilotażowe charakteryzuje się odrębnymi zasadami i wzorem wniosku.

Wnioski na zadania realizowane w ramach komponentu D należy sporządzić w kwotach brutto wg załączonych wzorów i w 1 egzemplarzu (wypełnionym komputerowo lub pismem drukowanym)- przesyłać/przekazywać do Departamentu Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa - w nieprzekraczalnym terminie do 03.04.2006 do godz. 15:00 (liczy się termin wpływu do Departamentu).

Przy ustalaniu terminu zakończenia realizacji zadania, należy uwzględnić wymóg składania w Departamencie wniosku o płatność dotacji do 15 listopada 2006r.
Dane potrzebne do wypełnienia wniosku:
  • aktualny wskaźnik G dla gmin dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Finansów: www.mf.gov.pl ->bip ->samorządy terytorialne ->wskaźnik na rok 2006.
  • aktualna stopa bezrobocia dla powiatów podawana jest przez Główny Urząd Statystyczny na stronie internetowej: www.stat.gov.pl ->informacje statystyczne-> podstawowe dane→ praca i dochody ludności -> bezrobotni oraz stopa bezrobocia wg województw, podregionów i powiatów (stan na koniec stycznia 2006 r.)

Jednocześnie zwracamy uwagę na fakt, że powołane wyżej „Zasady udzielania dotacji...” nie przewidują przenoszenia przyznanej pomocy na tzw. środki niewygasające.
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakty e-mailowe i telefoniczne:
    wbwp@mazovia.pl
    022-32-31-949

Pliki do pobrania

Rozmiar: 137 kB, Liczba pobrań: 468, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 85 kB, Liczba pobrań: 454, Dokument programu Microsoft Word

Artykuły powiązane

Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza

20-01-2006
W dniu 19 grudnia 2005 roku Sejmik Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 233/05 uchwalił Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza z komponentami: Mazowiecki Program Wsparcia Powiatowej Infrastruktury Drogowej, Mazowiecki Program Modernizacji Placówek Oświatowych na Terenach Wiejskich,...
więcej o: Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza

Liczba wyświetleń: 6330

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.