Komunikaty

Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza, Komunikat nr 6

2006.04.27 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich informuje, że w dniu 24 kwietnia 2006r Sejmik Województwa Mazowieckiego, na wniosek Zarządu Województwa Mazowieckiego, rozdysponował środki na dotacje celowe w komponencie D oraz przyznał i rozdysponował dodatkowe środki na dotacje celowe do zadań w ramach komponentów A, B i C.

Listę Beneficjentów w komponencie D oraz zatwierdzone poszerzone /pełne/ listy Beneficjentów w komponentach A, B i C - załączono do niniejszego komunikatu.

Gminy i Powiaty, którym w ramach tych decyzji Sejmiku, przyznano lub uzupełniono dotacje - proszone są o sporządzenie w trzech egzemplarzach projektów umów z Województwem dla komponentów A i C - według wzoru określonego w komunikacie nr 4 - z uwzględnieniem objaśnień zamieszczonych w komunikacie nr 3.

Dla komponentu B i D umowę sporządza się według wzorów załączonych do niniejszego komunikatu.

Po podpisaniu tych umów za Beneficjenta, należy je przesłać-przekazać do Departamentu Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w terminie do 31 maja br. (do godz. 15:00) - na adres : 03-301 Warszawa ul. Jagiellońska 74.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 36 kB, Liczba pobrań: 379, Dokument programu Microsoft Excel
Rozmiar: 73 kB, Liczba pobrań: 348, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 75 kB, Liczba pobrań: 439, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 73 kB, Liczba pobrań: 364, Dokument programu Microsoft Excel
Rozmiar: 96 kB, Liczba pobrań: 470, Dokument programu Microsoft Excel
Rozmiar: 28 kB, Liczba pobrań: 388, Dokument programu Microsoft Excel
Rozmiar: 15 kB, Liczba pobrań: 375, Dokument programu Microsoft Excel

Artykuły powiązane

Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza

20-01-2006
W dniu 19 grudnia 2005 roku Sejmik Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 233/05 uchwalił Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza z komponentami: Mazowiecki Program Wsparcia Powiatowej Infrastruktury Drogowej, Mazowiecki Program Modernizacji Placówek Oświatowych na Terenach Wiejskich,...
więcej o: Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza

Liczba wyświetleń: 5691

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.