Komunikaty

Dożynki 2006 na Mazowszu - 3 września w Wyszogrodzie

2006.05.08 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

5 maja br. w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego w Płocku odbyło się inauguracyjne posiedzenie Komitetu Organizacyjnego Dożynek Województwa Mazowieckiego 2006. W spotkaniu wzięli udział m.in. Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Jan Engelgard, Starosta Płocki Michał Boszko, Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Henryk Klusiewicz oraz przedstawiciele Wojewody Mazowieckiego i Kurii Biskupiej w Płocku.

Dożynki, jak kilka tygodni temu zdecydował Zarząd Województwa Mazowieckiego, odbędą się w Wyszogrodzie, a ich termin wyznaczono na pierwszą niedzielę września.

W tym roku wojewódzkie Święto Plonów będzie połączone z Dożynkami Diecezjalnymi, tak więc prócz oficjalnych delegacji wszystkich mazowieckich powiatów przybędą na nie grupy wieńcowe z parafii całej Diecezji Płockiej. Będzie to zatem największa tego typu tegoroczna rolnicza impreza województwa mazowieckiego.

Szczegóły programu zostaną opracowane wkrótce, a już dziś na Dożynki Województwa Mazowieckiego oraz Dożynki Diecezjalne serdecznie zapraszamy.

Liczba wyświetleń: 823

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.