Komunikaty

Konkurs Kryształowej Koniczyny

2006.05.12 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

Fundacja Edukacyjna 4H już po raz szósty organizuje Konkurs Kryształowej Koniczyny dla osób zasłużonych w działaniach edukacyjnych na terenach wiejskich.

Poprzez nagłaśnianie osiągnięć osób, które wnoszą znaczący wkład w rozwój edukacji na obszarach wiejskich Fundacja 4H chce zwrócić uwagę na ludzi, którzy poświęcają swój czas, kwalifikacje i umiejętności, by pomagać mieszkańcom wsi; rozpowszechniać dobre pomysły i ciekawe inicjatywy.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu w dwustopniowych eliminacjach wybranych zostanie sześciu laureatów, z których trzy osoby otrzymają nagrody pieniężne, a pozostałe trzy wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Pierwszym etapem są eliminacje wojewódzkie, do udziału w których niniejszym zapraszamy.

Informacje o regulaminie konkursu, formularze zgłoszeniowe a także informacje o założycielach Fundacji i fundatorach nagród znaleźć można na stronie internetowej Fundacji Edukacyjnej 4H w folderze o nazwie Konkursy - Kryształowa Koniczyna. Link poniżej:
http://www.fundacja4h.org.pl/

Zgłoszenia kandydatów z Województwa Mazowieckiego do Nagrody Kryształowej Koniczyny prosimy kierować do dnia 14 czerwca na adres:
    Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
    Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich
    Ul. Jagiellońska 74
    03-301 Warszawa
    do pani Anny Wielowieyskiej tel. (22) 32 31 928

Liczba wyświetleń: 676

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.