Komunikaty

Periodyk naukowy „Mazowsze Studia – Regionalne”

2006.05.19 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

Samorząd Województwa Mazowieckiego zainicjował wydawanie nowego periodyku pt. „Mazowsze - Studia Regionalne”.

Pismo będzie cennym źródłem informacji na temat regionu. Znajdą się w nim m.in. badania oraz analizy prowadzone przez pracowników naukowych. Na jego łamach będą również publikowane analizy i ekspertyzy przygotowane przez jednostki samorządu województwa mazowieckiego lub dla tych jednostek.

Na stronach internetowych Mazowieckiego Biura Planowania Przestrzennego i Rozwoju Regionalnego, w którym zlokalizowana jest redakcja pisma, będą zamieszczane obszerne streszczenia publikacji w języku angielskim i niemieckim.

Periodyk będzie dostępny w księgarniach naukowych oraz w ważniejszych placówkach naukowych na terenie całego kraju. „Mazowsze – Studia Regionalne” dostępne będą również drogą prenumeraty. Wydanie pierwszego numeru planowane jest już na sierpień 2006 roku. Zapraszamy do lektury!

Pliki do pobrania

Rozmiar: 644 kB, Liczba pobrań: 305, Adobe Acrobat Document
Rozmiar: 27 kB, Liczba pobrań: 286, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 772

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.