Komunikaty

„Stolica Kultury Mazowsza” na rok 2020 r. - upływa termin zgłoszeń

2019.09.11 10:40 , aktualizacja: 2019.11.05 12:45

Autor: Dorota Łucja Cichocka, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

W poprzednich edycjach konkursu Stolicą Kultury Mazowsza były już m.in. Pułtusk, Węgrów, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, a także powiaty: sierpecki, makowski, otwocki, sochaczewski, żyrardowski, kozienicki i mławski, nowodworski, legionowski.

 

Warunkiem udziału w konkursie jest przedłożenie propozycji rocznego kalendarza imprez kulturalnych organizowanych w mieście powiatowym oraz w sąsiadujących gminach i miastach należących do tego powiatu wraz z preliminarzem kosztów, a także wzór tabeli z kryteriami podlegającymi ocenie merytorycznej komisji konkursowej do projektu.

 

Ważne, aby składany wniosek był uzupełniony o deklaracje udziału gmin w projekcie oraz ich partycypację w kosztach projektu. Jest to jeden z kluczowych elementów oceny całego wniosku.

Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2019 r. w sekretariacie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa, z dopiskiem „Stolica Kultury Mazowsza 2020”.

W przypadku pytań lub uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z pracownikiem Wydziału Kultury Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Sylwią Stanibułą-Urban tel. 59 79 533; email:

Pliki do pobrania

Rozmiar: 13 kB, Liczba pobrań: 172
Rozmiar: 8 kB, Liczba pobrań: 306

Liczba wyświetleń: 446

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.