Komunikaty

Start konkursu Grunt na Medal 2021 - konkuruj o prestiżowy tytuł najlepszego terenu inwestycyjnego na Mazowszu!

2021.03.01 14:20 , aktualizacja: 2021.03.09 15:01

Autor: Agnieszka Jędrzejczak (KM), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, we współpracy z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckim Centrum Obsługi Inwestora, rozpoczyna 9. edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal” 2021. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

 

Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycję, a w efekcie przyczynienie się do zwiększonego napływu inwestycji do Polski.

 

Do udziału w Konkursie zapraszamy Starostów, Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów wszystkich gmin Województwa Mazowieckiego.

 

Do konkursu można zgłaszać tereny inwestycyjne niezabudowane (greenfield), przeznaczone pod inwestycje przemysłowe, o powierzchni nie mniejszej niż 2 ha. Tereny mogą być zgłaszane przez starostów, prezydentów, burmistrzów i wójtów gmin, w których są zlokalizowane. Zgłaszane tereny mogą stanowić własność miasta, starostwa lub gminy. Mogą to być również tereny stanowiące własność osób prywatnych, pod warunkiem uzyskania uprzedniej pisemnej zgody właściciela terenu na udział w konkursie.

 

Laureaci konkursu otrzymają niepowtarzalną szansę promocji swojej gminy, jako najlepszego miejsca lokalizacji dla inwestycji przemysłowych. Najlepsze zgłoszone tereny będą w pierwszej kolejności rekomendowane przez PAIH inwestorom zagranicznym planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie  działalności gospodarczej w Polsce, a także prowadzona przez PAIH i zarząd województwa promocja tych terenów na forum międzynarodowym. Ponadto uhonorowani będą mieć możliwość używania logo „Grunt na medal” na wszystkich materiałach promocyjnych.

 

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać do 26 marca 2021 r. na adres lub Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa, z dopiskiem „Grunt na medal 2021.

 

Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępne są na sstronie ARM S.A. i PAIH.  

 

Liczba wyświetleń: 111

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.