Komunikaty

Lista rezerwowa ofert wybranych do dofinansowania w ramach naboru ofert na realizację zadań publicznych w celu przeciwdziałania COVID-19 na rzecz mieszkańców województwa mazowieckiego w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” w 2021 r.

2021.03.09 08:25 , aktualizacja: 2021.03.11 10:33

Autor: Przemysław Góralski (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Zarząd Województwa Mazowieckiego z uwagi na wyczerpanie się środków finansowych 2 lutego 2021 r. podjął decyzję o zamknięciu możliwości składania ofert na realizację zadania publicznego w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” mającego na celu zwalczanie, przeciwdziałanie i usuwanie skutków epidemii COVID-19. Tego samego dnia Zarząd Województwa podjął decyzję o utworzeniu listy rezerwowej z pozytywnie ocenionych ofert, złożonych w systemie Witkac.pl do 2 lutego br., które nie zostały dofinansowane z powodu wyczerpania alokacji środków przeznaczonych na to zadanie. Jednocześnie 3 marca br. Zarząd Województwa Mazowieckiego zatwierdził listę rezerwową 28 ofert, które zostały ocenione pozytywnie pod względem formalnym i merytorycznym. Oferty, które uzyskały pozytywną ocenę formalną i merytoryczną w przypadku wyasygnowania dodatkowych środków w budżecie Województwa Mazowieckiego na 2021 r. będą miały możliwość uzyskać dotację na realizację zadań, o czym oferenci zostaną poinformowani odrębną korespondencją,

Pliki do pobrania

Rozmiar: 30 kB, Liczba pobrań: 213

Liczba wyświetleń: 247

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.