Komunikaty

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury ogłasza przesłuchania do najnowszej premiery

2021.03.16 13:50 , aktualizacja: 2021.03.16 13:59

Autor: Agnieszka Antoniewska (Mazowiecki Teatr Muzyczny), Wprowadzenie: Dorota Mądral

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury szuka kandydatek i kandydatów do wykonania ról postaci operetki/musicalu „Błękitny zamek” Romana Czubatego o najlepszych predyspozycjach wokalnych i aktorskich, z zastrzeżeniem, że artystka-śpiewaczka lub artysta-śpiewak powinni dysponować głosem operowym z umiejętnościami musicalowymi.

 

Przesłuchania są jednoetapowe i odbędą się 25 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie Mazowieckiego Teatru Muzycznego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.

 

Wymagania: jedna aria operetkowa i jeden utwór musicalowy.

 

Aplikacje powinny zawierać: CV ze zdjęciem; program zaplanowany na przesłuchanie wraz ze skanem nut dla akompaniatora; przynajmniej jedno dowolne nagranie wideo wykonywanej przez siebie arii/piosenki/duetu nie dłuższe niż pięć minut (również amatorskie), najlepiej opublikowane w serwisie internetowym, tj. YouTube (dopuszczalny link ukryty).

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 19 marca br. do godz. 10.00 na adres: , z dopiskiem w temacie: „PRZESŁUCHANIA – BŁĘKITNY ZAMEK”.

 

Kandydatki i kandydaci wybrani do udziału w przesłuchaniach spośród nadesłanych zgłoszeń, zostaną o tym poinformowani w poniedziałek 22 marca, do godz. 17.00.

 

Regulamin przesłuchań wraz z klauzulą informacyjną i wymogami reżimu covidowego, a także terminy koniecznej dostępności artystek i artystów w związku z próbami i spektaklami, znajdują się na stronie Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

Liczba wyświetleń: 112

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.